The Phoenix


Tytuł: The Phoenix ( Feniks )
Gatunek: Supernatural, komedia, romans, obyczaj, fan fiction AU, po części fluff, slight angst
Opis: W Seulu istnieje Instytut, w którym młodzi ludzie uczą się jak kontrolować swoje nowo poznane umiejętności. Pewnego dnia pojawia się tam chłopak, którego zdolności przewyższają najśmielsze oczekiwania założycieli. Nie minęło dużo czasu odkąd Kim Kibum je odkrył, dlatego nie potrafi nad nimi panować, stwarzając zagrożenie sobie i otoczeniu.
Inspiracja: Fall Out Boy - The Phoenix, Imagine Dragons - Monster, B2ST - Black ParadiseEXO - Hurt5SOS - She's Kinda Hot, EXO - Heart Attack, BTS - Hold Me Tight
Występują: m.inB.A.P, SHINee, EXO, BTS2NE1, Infinite, BTOB, f(x), SNSD, plus bohaterowie od podstaw stworzeni przeze mnie, m.in. Lee Soojin.
Bohaterowie wiodący: Kim Kibum, Lee Soojin, Oh Sehun

Rozdziały: Prolog, 1, 2, 3Krótko o świecie przedstawionym: Instytut, niewiarygodne zdolności i te sprawy. Mam nadzieję, że efekt końcowy nikogo nie przerazi, a może i połączenie komuś się spodoba.
Kilka słów wyjaśnień: Bohaterowie nie będą żywcem wyjęci z życia i wklepani w historię. Imiona, ksywki, oraz wygląd większości zostanie zapożyczony, ale charaktery czy upodobania stworzone na potrzebę opowiadania, tak jak wiek/kolor włosów/inne błahostki mogą zostać zmienione. To raczej oczywiste, nie mniej jednak wolę rozwiać wszelakie wątpliwości. Ludzie różnie przyjmują fan fcintion, może dlatego chciałam od razu wszystko wyjaśnić, bo w końcu nie wiem jaki każdy z nich jest w realu, w kontakty między konkretnymi osobnikami nie wnikam, wszystko co znajduje się na tym blogu to czysta fikcja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz